Tříměsíční programy

12 týdnů navazujících tréninků

Promyšlený systém v kombinaci s motivující komunitou

Věříme v sílu investice do soustavného tréninku. Proto naše programy fungují na bázi semestrů. To Vám pomůže udržet motivaci a zažít skutečný pokrok a radost z úspěchu. Ať si vyberete jakýkoliv program, budou se o Vás starat zkušení trenéři s důrazem na individuální přístup. 

Metody, se kterými v programech pracujeme nejsou náhodné. Vychází z pečlivě studovaných vědeckých poznatků a našich zkušeností. Programy také každý semestr vylepšujeme na základě zpětné vazby od našich klientů.


Komunita:

Jsme rádi, že kolem tělocvičny se během let vytvořila skvělá komunita Dark Side Members. Starat se o ní je jednou z našich priorit. Každý účastník programu proto získá přístup do soukromé skupiny na facebooku, kde sdílíme obohacující obsah a diskutujeme na různá témata spojená se cvičením. Pro Members také pravidelně pořádáme přednášky, měření a další akce, které Vám pomohou rozšířit obzory.

    
Jak si vybrat program? 

Níže na této stránce si můžete projít aktuálně nabízené programy včetně jejich podrobných popisů. Nejbližší semestr JARO21 bude startovat v únoru :)

   

Aktuální nabídka programů: 

STRENGTH DIVISION

Trénink síly - nic víc, nic míň

Program kombinující účinné metody silového rozvoje zbavené mýtů a zbytečností okolo. Velká činka, vlastní váha, doplňkové cviky - vše nekompromisně k věci. Zažijte skutečný pokrok.


STOJKAŘINA

stoj na rukou pro začátečníky i pokročilé 

Stojka je dovednost, která rozvine vaše soustředění, trpělivost, sílu ramen a kontrolu celého těla. S námi ji zvládnete bez zádrhelů, s dobrou přípravou a vedením. Lekce je rozdělena na začátečníky/pokročilé a každé skupině se věnuje jeden trenér. 


ATHLETIC DIVISION

Síla, rychlost, obratnost, vytrvalost 

Chcete radikálně zlepšit svou fyzickou kondici a mít širokou základnu pro pohyb nejen ve sportu? Během tří fází si vybudujete silový, koordinační, rychlostí a vytrvalostní základ a poznáte, jakých výkonů je vaše tělo schopné.  


KALISTENIKA

Vlastní vahou k super tělu

Kalistenika, neboli posilování pouze s váhou svého těla má dlouhou tradici. Od starých řeků přes moderní sportovní gymnasty - využití prvků kalisteniky umožnuje vybudovat velice silné, funkční a atletické tělo. Síla napnutých paží, práce s gymnastickými kruhy, zpevnění středu těla, vyvážení síly nohou. To vše a mnoho dalšího vám může kalistenika nabídnout.  


AKROBACIE

Pohyb, kreativita, odreagování

Akrobacie je hlavně zábava. Naučíte se orientovat v prostoru, pracovat s těžištěm, energií a vybudujte si arzenál triků z různých akrobatických odvětví. Parkour, gymnastika, tricking, capoeira a další. To vše okořeněno výběrem pohybových her, které Vás budou bavit a rozvíjet vaše schopnosti dalšími směry. Přidejte se a poznejte, že akrobacie je skutečně pro každého.